DSCF5593_00003כל חיי חשתי שאני רוצה לעשות משהו שייתן משמעות לחיי. כאשר גיליתי את תחום האימון הבנתי שמצאתי את היעוד שלי בחיים, והגעתי אל המנוחה והנחלה.

למעשה, אני עוסק באימון כל חיי מבלי להגדיר זאת כאימון. היום אני יכול להבין את רצונם של אנשים לעבוד איתי.

התהליך התחיל למעשה עוד בצבא בעת שפיקדתי על חיילים ואנשי מילואים שרצו להיות בצוות שלי. לאחר מכן, כשהקמתי את העסק הראשון שלי תמיד התמידו האנשים שגייסתי להישאר איתי לאורך זמן רב. במשך שנות עבודתי כמעסיק קיימתי מאות ראיונות עבודה ומיינתי מאות קורות חיים, וכיועץ ומאמן ליוויתי מחפשי עבודה רבים מאוד, כאלה הנמצאים בכל הצמתים האפשריים בתהליך של חיפוש עבודה.
בכל שנות עבודתי ולאורך הקריירה שלי גיליתי שאת ההנאה הגדולה ביותר אני שואב מהטיפול בפרט, באדם היחיד, באבחון בעיותיו התעסוקתיות ובמציאת פתרונות לבעיות אלו.

בשנים האחרונות התמקדתי בתחום הקריירה. בכל יום אני לומד מחדש עד כמה חשובה התעסוקה בחייו של האדם. הקריירה מהווה כ 50% מהפעילות השוטפת שלנו במהלך החיים ויש לה השפעה רבה על כל מעגלי החיים שלנו.

למדתי את התחום לעומק ואת הבעיות המיוחדות שנוצרו במשק בעקבות השינויים הגלובליים והייחודיים הקיימים בארץ בכל התחומים האפשריים. יצרתי קשרים רבים עם מעסיקים על מנת לדעת מהם הצרכים הדרושים להם על מנת לקלוט עובדים חדשים, פיתחתי מתודולוגיות בתחום התעסוקה שעוזרות למתאמנים שלי להשיג את היעדים שלהם.

במהלך עבודתי אימנתי וליוויתי מאות מתאמנים  בתהליך של חיפוש עבודה וקידום בקריירה, וכך צברתי ניסיון רב. התנסות זו עוזרת לי להדריך ולאמן את מחפש עבודה כיצד להציג את עצמו בצורה הטובה ביותר מול מעסיקים פוטנציאליים.
אני מייעד את הידע, הניסיון והעשייה שלי כדי להוביל אנשים למקום עבודה ראוי ו/או להתקדם בקריירה, וכל זאת על מנת להעניק להם את ההרגשה שהם מאושרים, מוגשמים, מוערכים ובטוחים.

אני מאמין  שהתשובות לשאלות החשובות, כגון: "מה נכון עבורך?", "מה יגרום לך להיות מאושר בעבודתך?" מצויות בכל אדם, ותפקידי כמאמן הוא לכוון, לשקף ולהאיר את התשובות החבויות בכל אדם.

אני יודע שעלי ללוות את המתאמן ולתת לו את הכלים שיעזרו לו להשיג את החזון שלו בחיים ולהרגיש מסופק לאורך חייו.

תמיד אני אומר למתאמנים שלי שלמרות שהם חושבים שאני הוא זה שמעניק,  האמת היא שבכל מפגש ומפגש אני מקבל מהם הרבה מאוד, דבר שיוצר אצלי את הרצון לתת יותר ויותר למתאמנים שלי.

הרקע התעסוקתי שלי

ניסיון של כ-35 שנה בתפקידים בכירים הכוללים ניהול והפעלת מערכי שירות, שיווק ומכירות.

בשנת 1975 הקמתי את העסק הראשון שלי אשר צמח לחברה שהעסיקה 50 איש ונתנה שירות בכל רחבי הארץ

משנת 2006 אני עוסק באימון אימון אישי של בכירים לקידום וניהול קריירה, העצמה אישית לצד קידום תהליכים בארגון ו/או בעסק, מתן כלים ומתודולוגיות להפקת הפוטנציאל, תוך זיהוי ונטרול המכשולים המונעים מאדם להגיע אל מטרתו.

תכנון ופיתוח אסטרטגיות שיווק עצמי (יחצנות),והעצמת יכולות אישיות.

העברת סדנאות קבוצתיות בשיתוף מאמנים, לאימון ולפריצת דרך בקריירה, כולל מציאת עבודה חדשה לפי הצורך.

כיום אני משמש גם כסופרווייזר למאמנים ומדריך מאמנים בתחום הקריירה.

את תחום האימון למדתי אצל ראובן כ"ץ, שפיתח את שיטת מפת התוצאות וכיום הקורסים שלו מועברים בטכניון, שם גם אני משמש סופרווייזר לתלמידים החדשים.

קורס אימון בסטרייב בדגש על התמחות בקריירה.

קורס סופרוויזן בטכניון

קורס במכון מאמנים אימון לאיכות חיים שמועבר על ידי קובי קדם פסיכולוג תעסוקתי.