רובינו חושבים שלמצוא עבודה היום זה תהליך פשוט.
מה הבעיה אני שומע לא פעם ממחפשי העבודה את המשפטים הבאים:
נכנסים לאינטרנט נרשמים לכל אתרי הדרושים ושולחים קורות חיים וכך מוצאים עבודה במהירות וביעילות.
ובכן המציאות שונה היום, זה לא עובד יותר, המעסיקים יותר חכמים והם יודעים מה הם מחפשים ואם אתה או את לא מתאימים בדיוק, זה לא יעזור לכם לקבל את העבודה הנחשקת שאתם חפצים בה.

לא חשוב כמה אתם חכמים וכמה אתם מוכשרים - לעולם לא תוכלו לעשות את זה לבד. אימון לתעסוקה  עשוי לעזור לכם לדעת את כל מה שאתם צריכים לדעת על מנת לקצר את זמן ההמתנה והחיפוש בדרך אל העבודה החדשה.

מחפשי עבודה רבים בוחרים לסרוק ולסקור את כל לוחות הדרושים הקיימים, ולבזבז שעות עבודה בחיפוש עבודה באפיקים ובשליחת עוד ועוד קורות חיים שאינם מניבים את התוצאה הרצויה.

אימון לתעסוקה נותן לכם כלים וידע לפיתוח קשרים עסקיים ולאיסוף מידע על הזדמנויות תעסוקה.
בתהליך האימון תוכלו להבין יותר טוב את המניעים וצורך שלכם לעבוד במקצוע שבחרתם ואולי לדעת יותר על עצמכם, להיות יותר ממוקדים בתחום שבו אתם מומחים, תלמדו לפתח קשרים מקצועיים עם אנשים, תוכלו להגדיל את סיכוייכם להיחשף להזדמנויות מקצועיות חדשות ולהפיק תועלת רבה יותר.

להלן כמה עצות שעשויות לעזור לכם בדרך אל העבודה החדשה שלכם:

דאגו להיות רשומים בכל הפורמים שקשורים לתחום התעסוקה- להיות נוכח בפורמים האלו משמע אתם קיימים מעסיקים נכנסים ומחפשים גם שם אנשים אחרים יודעים על משרה ויכולים לידע אתכם וגם אתם יכולים לעזור לאנשים אחרים. משמע נותן גם מקבל.

תדאגו שתמיד קורות החיים שלכם יהיה בהשגה מידית שתכלו לתת אותה בכל הזדמנות ברשימת אנשי הקשר שלכם ישנם הרבה מאוד אנשים שיכולים לעזור לכם אתם חייבים להפעיל אותם להיפגש, לצלצל לשלוח מיילים ולעשות את העבודה זכרו כי קורות החיים או כרטיס הביקור, הם האמצעי ולא המטרה, המטרה שלכם היא למצוא עבודה.

פתיחת דלת בארגון - הגעתם למצב שאנשים רוצים לעזור לכם? השתמשו בהם כצד שלישי, תהליך הנטוורקינג הזה חשוב ביותר חבר הממליץ עליכם עושה 50% מהעבודה שלכם אתם רק צריכים לדעת לקחת את המשרה בצורה הנכונה.

יצירת קשר עם אנשים שלא דיברתם איתם הרבה זמן - יצירת קשר עם אנשים שאולי לא יזכרו אתכם לא אומרת שאתם לא יכולים להתקשר אליהם, בשיחת הטלפון אתם צריכם תמיד להזכיר לצד השני מאיפוא הוא מכיר אתכם (לעולם לא לשאול האם אתה זוכר אותי) מפתח בעמדות בכירות, לא לשם בקשת עבודה, אלא לשם התייעצות לגבי תחום העיסוק, חברה מומלצת לעבודה וכדומה, עשויה לעזור לכם יותר ולפתוח לכם דלתות למציאת עבודה. אנשים ברמות הגבוהות, יהיו יותר פתוחים לייעץ מאשר לראיין עוד עובד פוטנציאלי.

אחריות על התהליך – חיפוש עבודה היא עבודה בפניה עצמה לקחת אחריות לתהליך חיפוש העבודה היא משימה שצריכה להיות כמו כל משימה שאתם קיבלתם בעבודה. המטרה החשובה היא לבחון כיצד אותם אנשים שפניתם אליהם יכולים לעזור לכם - האם הם  יכולים לעזור לכם באופן אישי? האם הם יכולים להפנות אתכם לאשים שיכולים לעזור לכם? עכשיו זה הזמן לגלות אחריות על התהליך ולעקוב אחריהם. אנשים בדרך כלל עסוקים וכדאי לבדוק איתם מה הם הצליחו לעשות עבורכם מאז שנפגשתם, לפעמים הדבר נישכח בגלל טרדות אחרות בעבודה ולפעמים הם סתם שכחו אז תעשו אתם את העבודה.

רוצה לעבור אימון למציאת עבודה? מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

למה לא חוזרים אליכם?

למה לא חוזרים אליכם? התעלומה הגדולה ביותר היא מה, לעזאזל, קורה לקורות החיים שלנו שנייה אחרי הלחיצה על כפתור ה...

קרא עוד

הצלחה

אנחנו יכולים לראות אדם שהצליח לו בחיים ולהגיד יש לו מזל הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון אז לפעמים זה...

קרא עוד

שינוי קריירה

פעמים רבות אני שואל את השאלה: מה בדיוק אני מחפש בעבודה? לאחר שעולה בנו ההרגשה, שאנחנו דורכים במקום, תוך כדי...

קרא עוד

אימון עסקי לשינוי

כדי לעשות שינוי צריך מחויבות אחד המפתחות להצלחה היא המחויבות לפעול והיכולת לשנות ! לעשות שינוי זה לא קל ולא...

קרא עוד