work-interviewהכנה לראיון עבודה - תהליך ראיון עבודה הוא תהליך מכירה לכל דבר בעצם המראין צריך בפרק זמן קצר ביותר להשאיר רושם עז על המראין ולגרום לו לחשוב שרק אותו הוא רוצה. הרבה שאלות נישאלות בראיון עבודה ואתם צריכים להיות מוכנים לענות על השאלות בצורה המיטבית ביותר.
אז הכנה לראיון עבודה יכולה לעזור- ההכנה מאפשרת למתאמן להגיע מוכן ובטוח בעצמו לראיון ולהביא את מלוא הפוטנציאל לראיון.
לראיון עבודה יש משמהות גדולה עבור מי שעובר את הראיון בדרך כלל אנחנו רוצים את העבודה שאליה אנחנו הולכים לראיון ורוצים בסופו של דבר להתקבל לשם ולכן כתבות, הרצאות ואו סירטונים יכולים לתת טיפים כללים בלבד אבל לא ממש להכין אתכם עוצמתית לראיון העבודה.
כמובן אפשר להתייעץ עם חברים ולעשות סימולציות איתם אבל אותם חברים כבר מכירים אתכם ובעצם יש להם דעה והם שופטים אתכם בהתאם.

המאמנים שלנו מביא איתו ערך מוסף בזה שהוא לא מכיר אתכם ובא נקי מכל דעה מוקדמת עליכם יש לו ידע רב בתחום ובדרך כלל הוא גם יודע מה המעסקים חושבים כשהם מחפשים עובד המאמן יוכל לתת לכם את הכלים המתאימים לעבור את הראיון בהצלחה מרובה, הוא משקף לכם תמונת ראי אמיתית שישפרו את הנקודות החלשות שלכם ומה עליכם לשפר על מנת להצליח לעבור את ראיון העבודה.

אז איך התהליך עובד

כשאתה תלחץ כאן תוכל למלא שאלון קצר שזהו בעצם האבחון הראשוני על מנת לדעת אם אתה באמת זקוק לאימון.
לאחר מילוי שאלון ישלח אליך שאלון ההכנה על מנת שנוכל להתחיל בתהליך
לאחר מילוי השאלון אנחנו ניצור איתך קשר על מנת לקבוע פגישה אם אחד מהמאמנים שלנו
ומה בפגישה עצמה?
במהלך הפגישה, תקבל מאיתנו את כל הכלים והמידע שצריך כדי לעבור בהצלחה ראיון עבודה.
השאלון שמילאת בשלב הקודם, יסייע לנו להכין אותך באופן הטוב ביותר ולבנות את ההכנה כך שתתאים לחוזקות ולחולשות שלך כמועמד.

חשוב לדעת:

ההכנה היא אישית ומותאמת רק עבורך.

את הפגישה יעביר אחד מהמאמנים של קואוצ'-ג'ובס שהתמחה וקיבל הכשרה בתחום הקריירה ויש לו ניסיון רב.
כל המאמנים יש להם תעודה שמעידה שהם מאמנים שהתמחו בתחום הקריירה.

אימון הכנה לרעיון עבודה אורכת 90 דקות.

כל שבוע אנחנו מאמנים עשרות אנשים להצלחה בראיונות עבודה. הנה חלק מן התגובות אותן אנו מקבלים:

ההכנה לראיון העבודה מקצועית ומיוחדת - שלום זוהר, פגשתי מאמנת מקצועית שיודעת איך לגרום לי להיות אני והיא הצליחה להוציא ממני דברים שאני אפילו לא חשבתי עליהם כשהגעתי לראיון ידעתי בדיוק מה עלי לעשות ואיך לענות לשאלות ואני יכולה להגיד שבזכות האימון קיבלתי את העבודה שרציתי מאוד. אני כמובן אמליץ לחברים ומכרים. תודה רבה ...''

הצלחתי בראיון העבודה בעקבות ההכנה שעברתי - היי שמואל, הייתי בראיון עבודה אתמול והיום התקשרו אלי כדי להודיע שרוצים להתקדם איתי וזימנו אותי לראיון נוסף, ניראה לי שסף הפחד שאחז בי עד היום נעלם ואני בטוח בעצמי הרבה יותר ולכן אין סיבה שאני לא יצליח לקבל את העבודה שכה רציתי וכל זה בזכות האימון הקצר שעברתי אצלך. המון תודה!! .

אימון ההכנה גרמה לי לראות את עצמי - היי מיקה, בתחילה הייתי מאוד סקפטית שאימון קצר כזה יוכל לעזור לי להשיג את המטרה שרציתי אבל הדברים זרמו למקום אחר ולאר האימון אני יכולה להגיד שהבנתי את הטעויות שאני עושה ברעיונות העבודה שעברתי עד היום וזה עזר לי לעבור את רעיון העבודה הראשון שהלכתי עליו, תודה לך!

אימון ההכנה גרמה לי לבטחון עצמי גבוה בראיון העבודה - היי רונית, בעקבות האימון אני  יצאתי ממך עם שימת לב לאופן הדיבור וההקשבה וההצגה העצמית שלי. לקחתי לתשומת לב את הדברים שאני צריך להגיד ובעיקר מה אני לא צריך להגיד האימון גרם לי להיות מאוד מפוקס בזמן הראיון ולצלוח אותו בצורה הטובה ביותר, יצאתי עם יותר ביטחון להגיד את הדברים הנכונים ולהיות רגוע, תודה!

רוצה לעבור אימון לראיון עבודה? מלא את הפרטים ונחזור אליך בהקדם

טיפים לראיונות עבודה

השלב הקריטי שרוב המועמדים נוטים להקל ראש בו. בשעה טובה זומנת לראיון עבודה בארגון או בחברה שפנית אליהם. כדי שהראיון...

קרא עוד