הצלחה

תגובות כבוי על ידי בתוך אימון למציאת עבודה
אוקטובר 3, 2013

אנחנו יכולים לראות אדם שהצליח לו בחיים ולהגיד יש לו מזל הוא היה במקום הנכון בזמן הנכון אז לפעמים זה נכון, אדם שקנה מפעל הפיס וזכה, היה במקום הנכון בזמן הנכון, אבל לא יותר מזה.
גם הסיפור שאנחנו מספרים לעצמנו שלאדם מסוים יש קשרים ובעזרתם הוא הצליח זהו גם סיפור על מנת להשיג את הקשרים האלה הוא היה צריך לעבוד קשה מאוד.
בכך, אנחנו פשוט מפגינים את חוסר הבנתנו בנושא הצלחה בחיים.
אנחנו כבני אדם צריכים לזכור שרק דברים אמיתיים יכולים לגרום לנו להצליח, אסור לנו להתעלם מהיסודות של הצלחה בחיים שהם: שאיפה, יצירתיות, מטרה וחזון שנגזר מהחלום שלנו.
על מנת להשיג הצלחה בחיים זה לא מספיק להגיד שאנחנו רוצים, לרצות זה אומר להכניס את כל הכלים על מנת להצליח, זה אומר מאמץ לשנות דברים, מחויבות, אחריות, התמדה.
גם אם אנחנו נהייה הכי מוכשרים בעולם ולא יהיה לנו את התכונות שאותם אני מציין, לא נוכל להשיג את ההצלחה.
לכל אחד מאיתנו יש את התכונות האלו (נולדנו איתם) אבל לא כולנו מוכנים להתאמץ על מנת להגיע לאן שהם רוצים.
על מנת להשיג את ההצלחה שלנו, אנחנו צריכים לזהות את הכישרון שיש לנו, להתמיד בעשייה על מנת להגיע לאן שאנחנו רוצים, כישרון זה משהו שנולדים איתו לכל אחד מאיתו יש כישרון למשהו, אבל על מנת לפתח אותו צריך תשוקה חזקה ביותר.
למשל: אם ניקח אדם שיש לו כישרון לרוץ – אבל הוא לא יקדם ויפתח את התחום, גם לא תהיה לו תשוקה לריצה, הוא יחשוב אוקי – יש לי כשרון אני יכול לרוץ בלי בעיות אני לא צריך להתאמן אני עושה את זה בקלות…
זה אומר שאין לו התחיבות ותשוקה להצליח להשיג הישג כל שהוא.
מבלי להתחייב, להתמיד, לקחת אחריות,לפתח תשוקה לא יכולים להגיע להצלחה המכסימלית.
ולסיום אני יכול להגיד שהצלחה ניתנת להשגה כשיש לאדם הרבה מאוד מוטיבציה ורצון להצליח בחיים, הצלחה החיים היא מסע של עשייה עקביות לעבר מטרה משמעותית עבורנו.