כיצד להיות מאושר

תגובות 0 על ידי בתוך אימון לפיתוח קריירה
פברואר 4, 2014

תמיד אנחנו רוצים להשיג יותר דברים ואנחנו מרגישים שאנחנו צריכים להראות הרבה יותר ממה שאנחנו, אנחנו תמיד שואפים לעוד ומרגישים שאף פעם זה לא מספיק.

באימון אישי לקריירה אנחנו נוכל להיות אנחנו ולגרום לכך שנוכל להצליח במה שאנחנו רוצים באמת ובסופו של דבר להיות מסופקים ומאושרים.

תהליך אימון אישי שהפך בשנים האחרונות לאחד הפתרונות הרצויים לאנשים שרוצים להשיג את המטרות והיעדים שלהם בתחום הקריירה ובכלל בחיים.

כל נושא האימון או coaching  כפי שרבים מכירים נולד בארצות הברית כתוצאה מצורך של אנשים למצוא תהליך קצר שיביא אותם לתוצאות רצויות, למעשה המתודולוגיה של האימון נלקחה מתחומים שונים שהם ספורט, פסיכולוגיה, פילוסופיה, ומנהל עסקים. האימון למעשה עוסק בכל תחומי החיים  ומאפשר למתאמן להשיג את הדברים שהוא רוצה בחיים וכמובן קידום ומימוש הקריירה האישית.

אז איך זה עובד?

בתהליך אימון אישי אנחנו מגדירים מטרות ויעדים שמאפשרים לנו להשיג את מה שאנחנו רוצים באמת, בתהליך אנחנו מדמיינים לנו מהו החזון שאנחנו הינו רוצים להגיע אליו ומשם אנחנו גוזרים מטרה מרכזית קרובה ואמיתית שאותה אנחנו מתכוונים להשיג בזמן סביר ומדיוק.

באימון אישי אנחנו צריכים להבין מי אנחנו על מנת לבנות את התמונה הנכונה עבורנו ולא על פי אנשים אחרים, ולכן אנחנו נכין רשימת ערכים שמאפיינים אותנו נבדוק מהם החולשות שלנו ומהם החזקות ומהם המשאבים שעומדים לרשותנו, לאחר שהתמונה תהייה מלאה נוכל לראות האם יש תאום בין השאיפות שלנו ולמשאבים שלנו, בתהליך אנחנו בונים תוכנית שמגדירה לנו את האפשריות להגיע ליעדים שהצבנו.

אימון אישי לניהול קריירה

אז מה זה בעצם ניהול קריירה? אנחנו עובדים וחושבים שאין בעיה ניהול הקריירה שלנו נעשה לבד כלומר הזמן יגיע ואנחנו נתקדם, אין סיכוי שיפטרו אותנו, אין סיכוי שהחברה תימכר ואותנו יפטרו, וכל סיבה אחרת שעלולה לזעזע את המצב הקים,אז אתם טועים היום זה לא עובד יותר, צריך לנהל את הקריירה ובעצם לגרום לכך שיקדמו אתכם במערכת, לגרום לחברות אחרות לדעת אליכם, לוודא שאין סיכוי שאתם תהיו ללא עבודה.

באימון לניהול קריירה אנחנו נעבוד על תוכניות פעולה, גם בארגן הקיים וגם בארגונים מקבילים לארגון שלכם, תוכנית הפעולה בעצם תייצר לכם מצב שבו באמת לא תצטרכו יותר לדאוג למצבים לא טובים.

כשאתם במצב של חיפוש עבודה חשוב ביותר לדעת איך לכתוב את קורות החיים על מנת שיקראו לכם לראיון עבודה, חשוב ביותר לדעת איך לעבור את ראיון העבודה ולהתקבל לעבודה.

לזה יש לנו כלים בתוך האימון שמאפשר לכם להתאמן על הנושאים האלו.

בהצלחה

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדןת חובה מסומנים *