8 כללים לקבל העלאה בשכר

תגובות 5 על ידי בתוך בלוג
נובמבר 6, 2013

ידוע לכולם שאנחנו מרגישים שלא מעריכים אותנו מספיק,זה גם מתבטא בשכר שלנו, אבל מה לעשות בדרך כלל הבוסים שלנו לא מתנדבים לעלות לנו את השכר מיוזמתם, פרט למקרים מיוחדים, בבלוג הזה אני רוצה לתת לכם רעיונות מהי הדרך לבקש ולקבל את השכר שמגיע לכם.

 ולהלן הדרכים שאתם צריכים לפעול על מנת לקבל העלאה, בשכר שלכם.

 על מנת לקבל העלאה בבקשה לעלאת שכרשכר צריכה להיות סיבה טובה מאוד, כלומר…

  1. תגדירו לכם מדוע אתם שווים יותר לארגון, מה היתרון היחסי שלכם על פני אחרים ומה התרומה שאתם מביאים לארגון שגורם לארגון להרוויח יותר כסף         ולכן מגיע לכם יותר, גם אם התקופה קשה וגם אם יש קיצוצים ולכן אתם ראויים לקבל את התוספת שאתם רוצים.
  2. תגדירו לכם מה הסכום אותו אתם רוצים לקבל, תבדקו האם הסכום שאתם מבקשים הוא סכום הגיוני ושהארגון יכול לשלם אתו בלי בעיות (הרי אתם בדרך       כלל מכירים את הארגון טוב) אפשר לבדוק שכר לדרגה ולוותק שאתם נמצאים באתרי אינטרנט.
  3. אני יודע שלבקש העלאת שכר זוהי משימה קשה ביותר מה שאומר שאנחנו מתחילים לומר לעצמנו מדוע אנחנו לא נבקש העלאה, הדרך לפתור את הבעיה     הזאת היא לעלות את כל הטיעונים על הנייר לכתוב כל דבר ולבחון את זה במבט אחר.
  4. הרבה פעמים אנחנו רוצים דבר מסוים מאוד מאוד ואנחנו מצליחים להשיג את זה אנחנו עושים מאמצים גדולים מאוד אבל לא מוותרים עד שאנחנו משיגים       את מה שאנחנו רוצים אני רוצה שתחשבו על המקרים האלו ותעשו ההעתק הדבק לרצון שלנו לדבר עם הבוס ולקבל העלאת משכורת.
  5. ברוב המקרים אנשים לא מאמינים בעצמם וכבר בתחילת הדרך אנחנו אומרים לעצמנו זה לא יעבוד ולא נקבל שום דבר זה רק יגרום לנו נזק, נכון דיברתי      על זה בפסקה הקודמת אבל הפעם אני רוצה שתסתכלו במראה ותגידו לעצמכם שאתם שווים ולכן תקבלו את מה שאתם רוצים נכון שזה נישמע מצחיק אבל    תנסו זה לא עולה כסף תאמינו לעצמכם וזה גם יצליח.
  6. "לראות את הבוס מסכים"- זה חלק חשוב ביותר בפאזל של הבקשה שלנו, אנחנו צריכים לדמיין את הבוס שלנו מסכים לתוספת שאנחנו מבקשים.
  7. חשוב ביותר להגיע לפגישה עם הבוס שלכם בלי פחד ובלי חשיבה שאתם עלולים להינזק ברגע שהבוס שלכם מרגיש שאתם פוחדים או מהססים בקשר לבקשה שלכם הוא מיד יסרב לתת לכם את התוספת שאתם מבקשים
  8. חשוב לבקש סכום גבוה יותר ממה שאתם מצפים לקבל ולנהל משא ומתן על גובה התוספת, רק ככה תקבלו בסופו של דבר את הסכום שאתם באמת רוצים.

רצוי להתכונן היטב לפני הפגישה שלנו עם הבוס לבוא רגועים ולא להגיע אחרי ריב או דברים אחרים שעצבנו אתכם, בדרך כלל זה משודר לצד השני והוא יודע איך לנצל את המצב לטובתו.

לא פעם הגיעו אלי עובדים לאחר שרבו עם האישה שלהם לפני שהם הלכו לעבודה, היא בעצם דחפה אותם לבקש העלאת שכר, העובד לא עשה שעורי בית כמו שצריך הגיע עצבני לבוס שלו ובסופו של דבר לא קיבל דבר, הדברים שהוא העלה לא היו הגיוניים ולא מחוברים למציאות שבו הוא נימצא.

אין במצב הזה שחור או לבן, אנחנו צריכים לזכור "שמחשבה יוצרת מציאות" אם אנחנו נפעל נכון נוכל לקבל את מה שאנחנו רוצים, אז איך ננהל טוב יותר את תת המודע שלנו, כך שלא נכשיל לעצמנו את העלאת השכר? מערכת האמונות הפנימית של האדם, בשילוב הפעולות שבאות בעקבותיה, יוצרת את המציאות שלנו. לכן, כדי לשנות את המציאות החיצונית, עלינו לשנות תחילה את מערכת האמונות הפנימית שיצרה אותה.

 

השאר תגובה

כתובת המייל שלך לא תפורסם. שדןת חובה מסומנים *